Sobášne prípravy

Po vzájomnej dohode kňazov z farností Rabča, Rabčice, Sihelné a Oravská Polhora bude pre snúbencov a záujemcov o sviatosť manželstva z uvedených farností prebiehať spoločná príprava k uzavretiu sv. manželstva formou jedného spoločného stretnutia trvajúceho celú sobotu.

Sobášna príprava sa týka snúbencov, ktorí budú mať sobáš vo farnosti Rabča, Rabčice, Or. Polhora a Sihelné a prebieha formou celodenného kurzu, na ktorý sa treba včas prihlásiť.

V roku 2020 budú kurzy v nasledovných termínoch:

Sobášna náuka 11.01.2020- Registrovať sa

Sobášna náuka 21.03.2020- Registrovať sa

Sobášna náuka 13.06.2020- Registrovať sa

Sobášna náuka 19.09.2020- Registrovať sa

V prípade že máte próblem s registráciou, kontaktujte nás prostredníctvom uvedeneje-mailovej adresy: robert@brisak.sk , kde popíšte presný problém, pridajte fotku, alebo screen obrázovky, aby sme vedeli určiť chybu. Prosíme Vás, aby ste po neúspešnej registrácii vypísali všetky údaje z formulára do mailu uvedeného vyššie a zanechajte aj tel. kontakt.


Prezentácia bude od 8:30, začiatok o 9:00 s predpokladaným koncom okolo 17:00, s poplatok 10 € na osobu a spoločným obedom. Kurzy budú v Hasičskom dome v Rabči.

Prihlásiť sa je potrebné cez formulár kliknutím na REGISTROVAŤ SA, kde budete presmerovaný na registračný formulár daného termínu.

Upozornenie: Prosíme, aby ste pravdivo vyplnili formulár !!
(pred jeho vyplnení vám vyskočí okienko, v ktorom bude napísane, koľko voľných miest ešte ostáva, alebo že je termín obsadený)

Ďakujeme za pochopenie a veríme, že spoločne sa nám podarí budovať rodiny podľa vzoru Svätej rodiny Ježiša, Márie a Jozefa.

 

Vaši kňazi